Liberty Direct

Liberty Direct, ubezpieczyciel kojarzony z wizerunkiem Statuy Wolności oferuje ubezpieczenia komunikacyjne Liberty Direct lub też mieszkaniowe. Wszystkie z nich można kupić w systemie direct, czyli bezpośrednio przez Internet lub telefon. Liberty Direct należy do międzynarodowej grupy Liberty Mutual, oferującej ubezpieczenia w dwudziestu sześciu krajach całego świata.
Jeśli idzie o ubezpieczenie samochodu Liberty Direct, firma oferuje kompleksowe usługi: w ofercie ma zarówno ubezpieczenie OC Liberty Direct, jak i ubezpieczenie AC Liberty Direct, oraz inne ubezpieczenia komunikacyjne Liberty Direct: NNW oraz Assistance w różnych wariantach.
Do dyspozycji osób zainteresowanych ubezpieczeniem samochodu w Liberty Direct przygotowano kalkulator OC Liberty Direct. Narzędzie będące częścią procesu zakupu ubezpieczenia OC AC Liberty Direct przez Internet pozwala także na zorientowanie się, jakie ceny ma akurat ta firma. Dzięki temu sprzyja konkurencyjności ofert, gdyż bez trudu możemy porównać składki OC AC i wybrać tańszego ubezpieczyciela.

Kalkulator OC Liberty Direct

Kalkulator OC Liberty Direct pozwala w kilku krokach na poznanie swojej składki OC Liberty Direct. Aby obliczyć obliczyć stawki OC Liberty, trzeba wypełnić pola dotyczące pojazdu, ubezpieczenia wyposażenia, jak również właścicieli i użytkowników ubezpieczanego pojazdu. Dodatkowo wymagane są informacje na temat dotychczasowej historii ubezpieczenia. Po tych krokach możemy wiedzieć, na ile firma wyceniła ubezpieczenie naszego samochodu. Cała kalkulacja za pomocą narzędzia, jakim jest kalkulator OC Liberty Direct zajmuje nie więcej niż pięć minut, a wykonaną kalkulację można wysłać na swojego e-maila.

Ubezpieczenie OC Liberty Direct

W cenie ubezpieczenia OC Liberty Direct klient otrzymuje ubezpieczenie Mini Assistance, które obejmuje pomoc informacyjną. Dodatkowo Liberty Direct OC to sprawna i profesjonalna likwidacja szkód i składki OC Liberty o 30% niższe niż u tradycyjnych ubezpieczycieli – jak zapewnia firma na swojej stronie internetowej. Płatność za ubezpieczenie OC Liberty można rozłożyć na dwie raty.

Ubezpieczenie AC Liberty Direct

Ubezpieczenie Autocasco Liberty Direct można nabyć w ramach pakiety OC AC Standard. Zaletą takiego ubezpieczenia Liberty Direct jest ubezpieczenie szyb i kradzieży auta w ramach ubezpieczenia AC Liberty Direct Standard. Poza tym ubezpieczenie to, jak zapewnia ubezpieczyciel, ma szeroki zakres, a wchodzą w niego między innymi szkody polegające na zniszczeniu, utracie pojazdu i jego wyposażenia powstałe w wyniku wypadku drogowego, zniszczenia pojazdu przez osoby trzecie, a także szkody powstałe na skutek nieprzewidzianych warunków atmosferycznych. Warsztat, w którym dokonana zostanie naprawa pojazdu wybiera ubezpieczający.
W cenie ubezpieczenia AC Liberty Direct jest Mini Assistance.

Skomentuj wpis