Proama

Proama to jeden z najmłodszych ubezpieczycieli na polskim rynku. Radzi sobie jednak zaskakująco dobrze. Czy to za sprawą efektywnej kampanii reklamowej, naprawdę dobrych cen na ubezpieczenie OC Proama, czy też może innego niż dotychczas prezentowane podejścia do klienta – fakt faktem, że można powiedzieć, iż firma odniosła sukces.
Proama specjalizuje się w ubezpieczeniach komunikacyjnych. Możemy więc kupić ubezpieczenie OC Proama, AC Proama, a także Assistance, NNW komunikacyjne, jak również nie związane z komunikacją ubezpieczenie NNW Domowe oraz ubezpieczenie od utraty pracy i ubezpieczenie Ochrony Prawnej.
Na stronie Proama można skorzystać z udostępnionego przez nich kalkulator OC Proama, gdzie każdy może sobie indywidualnie wyliczyć swoje składki OC Proama albo też składki AC Proama i tym samym przekonać się, czy oferta rzeczywiście jest tak atrakcyjna.

Kalkulator OC Proama

Kalkulator OC Proama to element świadczący o tym, że firma jest nowoczesna i nadąża za najnowszymi trendami w ubezpieczeniach. Obsługa nie sprawia żadnych trudności. Podobnie jak w innych udogodnieniach tego typu, by poznać składki OC Proama, należy uzupełnić pola formularza o dane samochodu, który chcemy ubezpieczyć, a także dane właściciela oraz osób, które będą pojazdem w przyszłości kierowały.
Całe wyliczenie nie zajmuje więcej niż pięć minut. Kalkulator OC Proama jest zdecydowanie produktem przyjaznym użytkownikowi.

Ubezpieczenie OC Proama

Ubezpieczenie OC Proama, to, jak zapewnia firma, nawet do 70% zniżki (najwyższa wartość na rynku) na ubezpieczenie OC dla tak zwanych bezszkodowych kierowców, a także wsparcie Osobistego Doradcy. W ramach ubezpieczenia OC Proama gwarantuje także bezpłatne ubezpieczenie Assistance Wypadkowy oraz Zieloną Kartę, wysyłaną pocztą na życzenie Klienta.
Ubezpieczenie OC Proama można kupić zarówno w systemie direct, jak i tradycyjną drogą, kontaktując się z agentem.

Ubezpieczenie AC Proama

Autocasco Proama to niespotykana zniżka – aż do 70% na ubezpieczenie ac dla bezszkodowych kierowców. Choćby dlatego warto zainteresować się ofertą tego jednego z najmłodszych ubezpieczycieli na polskim rynku. A inne powody? Na pewno należy do nich wsparcie osobistego doradcy, jakie gwarantuje firma. Prócz tego warto zanotować, że ubezpieczenie AC Proama ma formułę All Risks, czyli chroni od wszelkich zdarzeń losowych, których wynikiem jest uszkodzenie samochodu.
Istotna będzie także informacja że wraz z ubezpieczeniem AC Proama klient otrzymuje ubezpieczenie OC Proama, ale także Zieloną Kartę i Assistance wypadkowy. Ważne jest także to, że pakiet OC AC Proama można wygodnie dostosować do własnych potrzeb, dzięki temu oszczędzamy, bo płacimy tylko za to, czego potrzebujemy.

Ludzie czytający ten poszt szukali:

  • proama kalkulator

Skomentuj wpis