PZU

PZU to jedna z najlepiej znanych i najpopularniejszych firm ubezpieczeniowych w naszym kraju. Niestety, kojarzona też nie najlepiej, ze skostniałymi procedurami i biurokracją, stara się nadążać za nowoczesnymi trendami w ubezpieczeniach. Jest to widoczne także w dziedzinie ubezpieczenia komunikacyjne PZU.
Od dłuższego czasu można już ubezpieczenie samochodu PZU kupić przez Internet w systemie direct. PZU przygotowało specjalną stronę internetową, a także długo oczekiwany kalkulator OC PZU, pozwalający poznać składki OC PZU w zaciszu swojego domu o dowolnie wybranej porze.
Wśród ubezpieczeń komunikacyjnych PZU znajdziemy takie sztandarowe produkty jak OC PZU, Autocasco PZU, NWW kierowcy i pasażerów, ale także nowo skonstruowany produkt, jakim jest Minicasco PZU.

Kalkulator OC PZU

Kalkulator OC PZU umożliwia samodzielne wyliczenie swojej indywidualnej składki OC PZU, albo AC PZU. Zajmuje to nie więcej niż dziesięć minut, a może przynieść znaczne korzyści. DO wypełnienia narzędzia, jakim jest kalkulator OC PZU potrzeba podstawowych danych na temat ubezpieczanego pojazdu, a także jego właścicieli i osób, które będę się nim poruszały jako kierujący. Obsługa kalkulatora nie jest skomplikowana, a jeśli wynik nas miło zaskoczy, możemy od razu przejść do zakupu ubezpieczenia komunikacyjnego PZU.

Ubezpieczenie OC PZU

OC PZU to prócz wypełnienia ustawowego obowiązku o posiadaniu ubezpieczenia odpowiedzialności cywilnej, także bezpłatnie ubezpieczenie PZU Auto Pomoc w wariancie Komfort, niższa cena za ubezpieczenie Auto Pomoc w wariancie Super, Auto Szyba oraz NNW Max. Ubezpieczający otrzymuje także gratis ubezpieczenie Zielona Karta. Na ubezpieczenie OC PZU można dostać do 60% zniżki za bezszkodową jazdę.

Ubezpieczenie AC PZU

Ubezpieczenie AC PZU to kompleksowa ochrona przed skutkami zdarzeń, jakie wiążą się z używaniem samochodu. Autocasco PZU to wypłata odszkodowania za szkody poniesione zarówno w kraju jak i za granicą. Każdy, kto kupi AC PZU, otrzyma bezpłatnie ubezpieczenie Auto Pomoc w wariancie Komfort, a także 10% zniżki na ubezpieczenie OC PZU. Autocasco PZU każdy posiadacz pojazdu może dostosowywać do swoich indywidualnych potrzeb, tak, by płacił tylko za taki zakres ochrony, jakiej naprawdę potrzebuje. Gwarantuje to zawsze atrakcyjną cenę ochrony ubezpieczeniowej.

Skomentuj wpis